MŠ Hlubčická, Krnov
Hledání na celém webu školky
Poslední komentáře

Milí rodiče, milé děti.

Chceme vás touto cestou moc pozdravit a říct, že na vás myslíme. Je nám líto, že žijeme v náročné době, která nám přináší zcela nové situace, s kterými se musíme všichni “poprat”.

Posíláme vám na tento týden výukové aktivity na aktuální téma  ZDRAVOVĚDA –  NEMOCI.

Můžete si společně s dětmi přečíst komiks “CO ODLÁKÁ KOROŇÁKA?”, který vám může pomoci nenásilnou formou dětem vysvětlit dnešní situaci. Děti pak mají za úkol nakreslit obrázek, jak se můžeme chránit před Koroňákem (obrázky komiksu je nutné si rozkliknout nebo stáhnout na www.ucenivpohode.cz )

Těšíme se na vaše obrázky, pracovní listy a výrobky, které si doma vytvoříte podle zadaných výukových aktivit a až se vrátíme do školky, tak si o nich společně popovídáme a založíme do vašich portfolií.

Věříme, že to společně zvládneme. Vaše paní učitelky ze třídy JEŽEČKŮ.