MŠ Hlubčická, Krnov
Hledání na celém webu školky
Poslední komentáře

Z našich akcí

Milé děti,
    posíláme vám námětové aktivity na téma “Zvířátka a jejich mláďata”. V příloze najdete ovečku, která potřebuje dodělat vlnky, pracovní list, na kterém je vašim úkolem najít všechna domácí zvířátka začínající písmenem K a šablonu k výrobě stojánku, třeba na tužky ☺.

Přejeme příjemnou zábavu.
    Vaše paní učitelky.

Milé děti,

jaro je tady, i když to tak venku nevypadá, protože znovu napadl sníh a venku je zima. Nás to však neodradí v jarních aktivitách, které vám pro inspiraci posíláme. Pro radost si můžete namalovat krásné barevné tulipány nebo z maminčiných odličovacích tamponků si vyrobíte sněženky. A když se naučíte básničky Sněženka  a Petrklíč a procvičíte si grafomotoriku s jarním námětem, máte splněné všechny úkoly. Tak ať se vám  dílo daří.

Vaše paní učitelky. Číst více

Milí rodiče,

posíláme  odkaz  https://www.vesela-chaloupka.cz/materialy/predskolaci-bez-zapisu-149/

Soubor vznikl jako pomoc rodičům a učitelům se školní přípravou při uzavření škol a školek v době vyhlášení mimořádného stavu. Materiály jsou černo-bílé a některé stačí zobrazit na PC, tabletu nebo mobilu, abychom se vyhnuli tisku. Kdo má možnost, může vytisknout, vybarvovat, stříhat a přiřazovat.

Milé děti,

posíláme vám další aktivity na téma Zdravověda – výroba auta – ambulance pro chlapce, děvčátka si mohou vyrobit zdravotní sestřičku, společně si můžete vyrobit zdravotní kufřík a naučit se nějakou básničku na téma Zdraví.

Milí rodiče, milé děti.

Chceme vás touto cestou moc pozdravit a říct, že na vás myslíme. Je nám líto, že žijeme v náročné době, která nám přináší zcela nové situace, s kterými se musíme všichni “poprat”.

Posíláme vám na tento týden výukové aktivity na aktuální téma  ZDRAVOVĚDA –  NEMOCI.  Číst více

Milé děti,
    posíláme vám výukové aktivity na téma Muzikanti. Pracovní listy – počítání hudebních nástrojů, procvičení šikmých čar s bubínkem, omalovánky bubeníka a mandalu hudebních nástrojů. K tomu si můžete společně s rodiči zazpívat písničku Já jsem muzikant anebo básničku U muziky s ukazováním. Přejeme příjemnou zábavu :-))